Näidiste galerii


Parima tulemuse näitamaks oma firmat või ettevõtet, on loomulikult firma logo või sümboolikaga tööriided. Kontoririided, tööriided, mütsid, sallid, kindad, T-särgid, lipsud jne... Kandes tikitud sümboolikaga riideid, paistate paremini välja!

Loe edasi...

 


Kas valutad pead, mida kinkida sünnipäevaks, pulmadeks ja juubeliks? Või jõuludeks või mõneks muuks aastapäevaks? Kas pole parim kingitus mitte nimeline või pühendusega tikitud riideese? On selleks kas siis käterätik, padjapüür, bleed, sall, müts või t-särk, rõõmu ning üllatust toob see kindlasti!

Loe edasi...

 


Kaunis logotrükis riideeset kannab uhkusega iga lasteaia- ja koolilaps. Seda enam, kui see on tema kooli või lasteaia logo! 

Loe edasi...

 


Kas Teile meeldivad kaunid mustrid ja tikandid? Tegelete käsitöö, rahvariiete või armastate lihtsalt kauneid mustreid? Aga palun, saame Teid aidata ning pakkuda mustrite ja tikandite kandmist särkidele, sallidele, pluusidele, seelikutele ja igale poole mujale, kuhu vaid soovite!

Loe edasi...

 


Spordiklubidele on esmane see, et välja näha ühtse meeskonnana. Saame selles kohe appi tulla ning tikkida Teie klubi ja sponsorite logod dressidele, kottidele, jopedele, võistrlusriietele, kätterättidele ja kõigile muudele tekstiilitoodetele. 

Loe edasi...

 


Soovite värskendada oma armsaks saanud riideeseme välimust? Aga palun, saame Teid aidata ning pakkuda mustrite ja tikandite kandmist särkidele, sallidele, pluusidele, seelikutele ja igale poole mujale, kuhu vaid soovite!

Loe edasi...

 


Teie logo või nimega t-särgid, bleedid, tekid, käterätid, pusad, joped, sallid ja muu toob vaheldust Teie igapäevaellu ning rõõmu nii kandjale, kasutajale kui ka vaatajale.

Loe edasi...